E keni parë rubrikën e re të Çelësit? Me qindra njoftime të publikuara çdo ditë, përzgjedhim më interesantet për ju.

Më parë publikuam 5 shtëpitë më të vogla.

Ja përgjigjet tuaja për sipërfaqen më të vogël në të cilën do të jetonit.

Shumica prej jush janë shprehur se nën 40m2 nuk bëhej fjalë, por hey, paskemi edhe disa “minimalista” mes nesh.

Këtë javë ju sjellim 5 shtëpitë e javës me sipërfaqen më të madhe, në zonat më të kërkuara, nga “më e vogla” te më e madhja.

2+1 përballë Kompleksit Delijorgji 114m2

2+1 përballë Kompleksit Delijorgji 114m2 Shtëpi të mëdha

Shite papafingo 2+1 ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashnesor ngjitur me pallatin me shigjeta, papafimgua eshte ndertuar me cilsin e fundit pa asnje demtim nga termeti, lartesia 3m, e dhene me qera 35000lek ne muaj, 114 M2, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. 650,00 euro/m². 74.100 euro.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

APARTAMENT NE QENDER TE KORCES 130 M2

APARTAMENT NE QENDER TE KORCES 130 M2 Shtëpi të mëdha

Shtepia ndodhet ne qender te Korces,perballe gjykates,te trekendeshi.Leshohet me qera mujore per 220 mije lek te vjetra/muajiLeshohet edhe me qera ditore per 35 mije lekPer qera mujore duhet te jepet nje muaj paradhenie.Nuk lejohen kafshe shtepiake.Wi-Fi Falas, 130 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire. 22.000 leke/muaj. Për më shumë informacion, klikoni këtu.

3+1 te Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate 263m2

3+1 te Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate 263m2

 

Jepet me qera apartament papafingo, me pamje te mrekullueshme mbi liqen. 4 dhoma gjumi, sallon, ambjent gatimi me vete, 3 banjo, verande 91 m², sip e brendshme 172 m², 263 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, Vend i qete dhe ajer i paster. Kondicioner ne cdo dhome. Me hipoteke. Qeraja mujore 900 euro. Për më shumë informacion, klikoni këtu.

Shitet vile 4-kateshe teAkacia Hills 550 M2, 1300000 Euro

Shitet vile 4-kateshe teAkacia Hills 550 M2, 1300000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. Kati nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 – 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller.
Për më shumë informacion, klikoni këtu.

Vilë 4-katëshe 900 M2 e rinovuar sipas standarteve europiane

Vilë 4-katëshe 900 M2 e rinovuar sipas standarteve europiane Shtëpi të mëdha

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane.

  • Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete.
  • E banuar nga shtetas te huaj.
  • Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande.
  • 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje.
  • Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace,
  • vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz, uje me depozita 3000 litrA
  • 1500 Euro ne muaj

Për më shumë informacion, klikoni këtu.