Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

PARUKIERE

BEAUTY CENTER LINDA kërkon të punësojë parukiere.

 • Me eksperience pune
 • Te jene te afta te perballojne flukset.
 • Te njohin te gjitha proceset e parukerise
 • Ofrohen kushte te mira pune
 • Pagesa ne varesi te eksperiences

Personat e interesuar të kontaktojnë 0693051498. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shpërndarës

Restorant Piceri Ales kërkon të punësojë Shpërndarës.

 • Paga 40.000lek + siguracione
 • 2 dite ne muaj pushim
 • Orari i punes 11.00-21.00

Personat e interesuar të kontaktojnë 0688525440. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Menaxher shitje

 • Mosha mesatare 23-45 vjec
 • Per ne qytetin e Durresit dhe te Tiranes
 • Paga E kenaqshme

Personat e interesuar të kontaktojnë info@maximum.al. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

 

 

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu

 

Real estate

Jepet me qera duplex 2+1 te Rr. “Ferit Xhajko”

Jepet me qera dublex 2+1, kati II dhe III i nje vile 3 katshe, e mobiluar ne menyre bashkohore, 105 M2, 2 banjo, kondicioner, dhomat e gjumit te shtruara me parket.

Tiranë, rr. “Ferit Xhajko”, perballe restorant Durresit | 105 M2  |  300 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0699535750. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Jepet me qera 2+1 te Rr. “4 Dëshmorët”

Jepet me qera 2+1, 115 M2, kati 3, bosh, k/bufe, holli i madh, 2 tualete.

RR. 4 DESHMORET, 100m mbi gjimnazit Partizanit, pallati 185 |115 M2 | 35.000 lekë

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0682531225. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Jepet me qera Apartament 1+1 i ri te Stacioni i Trenit

Jepet me qera 1+1, 60 M2, me mobilim bashkohor, kati 6, me ashensor, uje dhe drita 24h, Jepet me afat te gjate. (Ju lutem, jo agjenci.)

Tek Stacioni Trenit,, ngjitur me Buevardin e ri, pallati Usluga | 60 M2 | 280 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0699528919. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

 

 

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

Auto Moto

Shitet FORD MONDEO viti i prodhimit 2008

 • 250.000 km, kambio: manuale, 2 cc, nafte
 • gjendja: e perdorur
 • 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blue nuance
 • sistem dvd, sister terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb
 • manual 2.0 nafte , start stop, letrat dhe siguracioni te kryera ne korrik 2020
 • 3.200 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 355699491087. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet Toyota Yaris

Kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, shitet autovetura me dokumenta te rregullta. 3.400 euro.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0693198185. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet VOLKSWAGEN Polo i 2009

 • 121.000 km, kambio: automatike, 1.390 cc, benzine
 • 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, mbyllje elektrike
 • Blerë e re nga Volkswagen Albania
 • 5000 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni kleidtrandafili@outlook.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Gjithçka për shtëpinë

Shitet sobë

Shitet sobë, në gjendje shumë të mirë, 15.000 lekë.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0692325148. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

BLEJME DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA TE MARKAVE TE NDRYSHME, DHE SHUME CILESORE

Dhoma gjumi, tavolina me karrige, minibare. Jemi prej 5 vitesh ne treg, tregetojme mall cilesor.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0685147306. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Bufe 2 muaj e përdorur

Bufe 2 muaj e perdorur, dhome gjumi e kompletuar. 50.000 leke. 4 dyer druri 40.000 leke. Dollap 25000 leke

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0697629180. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih njoftimet për gjithçka për shtëpinë këtu


Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje. Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli Si të marrësh më të mirën nga karta jote e besnikërisë? dhe Kur punëdhënësit vërejnë këto 10 gabime, nuk të punësojnë! Ja si ti evitosh. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.