Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

Inxhinier Ndërtimi

FIRME NDERTIMI TILA CONSTRUCTION kërkon të punësojë INXHINIER NDERTIMI me licencë.

Personat e interesuar të kontaktojnë 0682016380. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Recepsioniste

PRIVILEGE HOTEL & SPA kërkon të punësojë Recepsioniste.

  • Mosha 18-30 vjec (femer)
  • Te komunikoje ne gjuhen angleze (shkrim dhe komunikim)
  • Te jene te komunikueshme dhe me eksperience pune.
  • Nje dite ne jave pushim

Personat e interesuar të kontaktojnë 0697040402. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shofer City Taxi

CITY TAXI kërkon të punësojë shofer taksie.

Personat e interesuar të kontaktojnë 0696336395. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu

Real estate

Jepet me qera 2+1 te Rruga e Dibrës

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, 93 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Tiranë, te Rruga e Dibrës | 93 m2 | 320 euro/muaj

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni edionhodo5@gmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shitet apartament 2+1 në Dajt

Shiten apartamente 1+1,2+1 me sip.te ndryshme duke filluar nga, 58 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me certifikate pronesie.

Dajt| 58 m2 | 32.000 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni alban.mucodemi@remax-albania.al. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Jepet me qera Apartament 1+1 i ri përballë Delijorgjit

Jepet me qera apartament 2+1 perballe Delijorgjit.

  • ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore
  • 82 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon,
  • i mobiluar, gjendja: e re,

Tiranë, përballë Delijorgjit |82 m2 | 350 Euro/muaj

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni info@dreamalbania.al. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

Auto Moto

Shitet VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN WG PASSAT CC 2008

22.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, sensor parkimi, mbyllje elektrike, WG Passat cc 2008

  • 7000 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni kleivissotiri@hotmail.com Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Blejmë makina të përdorura

Me cmime me te arsyeshme ne treg, ne gjendje pune ose jo,, Me dokumenta ose pa dokumenta, i marrim edhe per skrap. pagesa cash ne dore.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0683798844. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet VOLKSWAGEN Caddy

217.000 km, benzine, i ardhur nga Zvicra, i pershtatshem dhe per impiant gazi, me dogane te paguar, me 4 goma rezerve. Te gjitha sherbimet e kryera (me liber sherbimi). Ne gjendje shume te mire pune.

  • 5400 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0682022906. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Shërbime të ndryshme

OFROJ SHERBIM PER SUVATIM, MURE DHE RIPARIME TE NDRYSHME

Cilesi ne punime dhe korrektesi.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0682680012. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

KERKOHET NJE PUNONJESE SHTEPIE PER PASTRIM APARTAMENTI 2+1

Orari i punes 09.00-16.00 nga e hena -te premte dhe ora 09.00-14.00 te shtunen. Mosha 35-50 vjec., TEK PALLATI “AMBASADOR 3”, MBRAPA STADIUMIT “ARENA KOMBETARE”

30.000 leke/muaj

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0697897561. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

KOMPANI PASTRIMI

Ofron per ju pastrimin e apartamenteve, zyrave, klinikave me cmimet me konkuruese ne treg. Nxitoni te kontaktoni, tek ne do gjeni: Cilesi, korrektesi. Ju presim,, Rr. “Barrikadave”

  • 15.000 lekë

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni shtepiepaster@hotmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih njoftimet për gjithçka për shtëpinë këtu


Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje. Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli 3 aspektet kryesore të marketingut dixhital për firmat dhe Si të kuptosh dhe të fillosh të zbatosh parimet e optimizimit të brand brenda 10 minutash?. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.