Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

SHOFER në Tiranë

Iris Cosmetic kërkon të punësojë shofer te kete:

 • Grupin C ne lejen e drejtimit
 • Eksperience si drejtues mjeti ne tregun e produkteve ushqimore
 • Aftësi te mira komunikuese dhe bashkëpunuese

Personat e interesuar të kontaktojnë i.reci@iriscosmetic.com. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

ASISTENTE BIZNESI

SUPERMARKET “XHANGOLLI” KERKON TE PUNESOJE STAF

 • Asistente / Menaxhere
 • E detyrueshme me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme

Personat e interesuar të kontaktojnë 0697501090. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Financiere në Tiranë

Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire kerkohet financiere, te dije financen 5.

Personat e interesuar të kontaktojnë 0682044332. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu

Real estate

Shitet 2+1 te Gjimnazi Sami Frashëri

Shitet ap 2+1, organizuar ne dy dhoma gjumi, ndenje- ngrenie- kuzhine, dy tualete, dy ballkone, 98 M2, Apartamenti ndodhet ne nje objekt cilesor dhe eshte nje mundesi e mire investimi.

Tiranë, te Gjimnazi Sami Frashëri | 98 m2 | 1.450,00 euro/m²

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0698080800. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shitet apartament 2+1 në zonën e Ali Demit

Shitet apartament 2+1, Organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje- ngrenie- kuzhine, nje tualet me ajrosje natyrale, nje ballkon., 96.79 M2, kati 4, Apartamenti ndodhet ne nje objekt me punime shume cilesore dhe me orientim perfekt ndaj diellit, jug-lindje.

Tiranë, te Ali Demi| 96.79 m2 | 850,00 euro/m²

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni +355698080026. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Jepet me qera Apartament 1+1 i ri afër Liqenit

Jepet me qera Apartament 1+1 i ri, siperfaqe 70 m2, kati 3 me ashensore, orjentimi me diell, mobilim bashkohhore, Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara te qytetit, afer Liqenit artificial.

Apartamenti perbehet nga dhoma gjumit, soxhiorno, tualete, 2 kondicioner, ballkone.

Tiranë, KOMUNA PARISIT, RRUGA KOSOVARVE |70 m2 | 300 Euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni info@dreamalbania.al. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

Auto Moto

Shitet FIAT CROMA i vitit 2006

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire pune., i sapo ardhur, dogane te paguar.

 • 2000 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0676307676. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet MERCEDES BENZ C220

211.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, Avantgarde.

 • 3.280 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0672211011. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet VOLKSWAGEN PASSAT

170.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta.

 • 6.500 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0694001075. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

GJITHÇKA PËR SHTËPINË

KONDICIONER SAMSUNG

Shitet kondicioner Samsung inverter Modeli SH18ZS0A ne gjendje pune, i mirembajtur shume mire., Tregu Elektrik

 • 400 euro

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni srexhepi@hotmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

TELEVIZOR LED 32″ SMART TV

Televizor Elektra LED 32″ Smart TV Ekran 32″ sistem Android,WiFi (e sjellim ne cdo qytet te shqiperise me nje kosto extra 250 leke) 2 vjet Garanci, Tirane

 • 14.990 lekë

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni kontakt@aladini.al. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

KREVAT PER FEMIJE ME DYSHEK

Shes krevat per femije i kompletuar me dyshek dhe aksesore te tjere.

 • 15.000 lekë

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni Eriola.z@hotmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih njoftimet për gjithçka për shtëpinë këtu


Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje.

Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli Si të marrësh më të mirën nga karta jote e besnikërisë? dhe Psikologë, psikoterapistë dhe profesionistë të shëndetit mendor në Tiranë- YPA Sugjeron. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.