Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

Teknik ndërtimi në Tiranë

Kevin Construksion kërkon të punësojë teknik ndërtimi, paga e kënaqshme. Individi duhet te:

 • dije te zbertheje preventivin.
 • plotesoje libreze masash koheshenuese.
 • kete aftesi te mira organizative
 • kordinoje punen
 • pergatise dokumentat teknike te objekteve dhe perpilimi i preventivave per tender.

Personat e interesuar të kontaktojnë tim.dianaeurogjici@gmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Konsulent/e imobiliar

PO TE KERKOJME TY!

Energjik dhe me ambicie per tu rritur profesionalisht. Menaxhues i mire i kohes. Aftesi negociuese. Aftesi per te punuar ne grup. Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht. Eksperience te meparshme ne shitje dhe sherbim klienti.

Benefite

 • Mundesi rritje ne karriere.
 • Te ardhura te larta te gjeneruara ne baze te performances Website profesional nderkombetar
 • Trajnime brenda dhe jashte vendit

Dergoni CV tuaj ne adresen e email: info.invest@remax-albania.al. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Menaxher shitjesh

NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! KOMPANIA GJERMANE “VIVENSO” OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!

 • Part Time ose Full Time
 • Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e kompanise sone
 • Fitime te pakufizuara, bonuse javore dhe mujore
 • Mosha 20 – 40 vjeç

Personat e interesuar të kontaktojnë 0692090715. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu

Real estate

Shitet dyqan te Komuna e Parisit

Shitet dyqan te Komuna Parisit, pranë Big Market te Lulishtja, Dyqani me sipërfaqe 44m2, kati 1, me hipoteke. Organizuar në Dyqan+tualete, vetëm 50m larg Bulevardi Kryesor. Cmimi 54.000€, 44 M2.

 • Pranë Big Market te Lulishtja
 • Kati 1, me hipoteke
 • Organizuar në Dyqan+tualete
 • vetëm 50m larg Bulevardit Kryesor

Rruga “Komuna e Parisit” | 44 M2 | 54.000 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni origjinalagjensipronash@gmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Vilë në shitje me vendodhje te blloku i vilave Qerret, Durrës

Vila ka siperfaqe 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 380m2 ne tre kate me parkim personal, lulishte, vend per pishine. Organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi ,banjo ballkon verand.

 • 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 380m2 ne tre kate me parkim personal lulishte vend per pishine .Organizohet ne dhome ndenje ddhe gatimi ,banjo ballkon verand.
 • Gjithashtu ka ballkon mbi shtepi me pamje
 • 10 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht,
 • I mobiluar
 • Ngjitur me detin

Qerret | 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 380m2| 250.000 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni alban.mucodemi@remax-albani.al. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shitet 2+1 i mirëmobiluar te Kompleksi Kontakt

Apartament 2+1 i miremobiluar te kompleksi kontakt, 95 M2.

 • 2+1 i miremobiluar
 • Kati 3, totali i kateve 8
 • 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon
 • I mobiluar, gjendja e re, shume e mire

Kompleksi kontakt| 95 m2 | 122.000 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0672383661. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

Auto Moto

Shitet makinë VOLKSWAGEN MULTIVAN

 • Full options, import tax (customs duty/tax) is not paid
 • Automatic Gearbox – 5 Doors
 • Purchased brand new in 2012
 • Today: 46.000 Km, Well maintained
 • Model 2012
 • Color Blue
 • Engine 2.0 Diesel

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni infosalecars2@gmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet VOLKSWAGEN CADDY MAX

 • Engine: 1.6 diesel
 • import tax (customs duty/tax) is not paid
 • Manual Gearbox – 5 Doors
 • Purchased brand new in 2012
 • Today: 75.000 Km, Well maintained
 • Model: 2012
 • Colour: Silver

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni infosalecars2@gmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Mini Cooper i 2010 okazion

 • 80.000 km
 • 1.6 cc, benzine
 • ngjyra: e zeze
 • full option
 • ne gjendje shume te mire pune
 • Sedilje lekure, dokumenta te rregullta
 • 4.500 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0682093539. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Pajisje & aksesorë informatikë – elektronikë

Shitet printer HP PRO 400 M401

 • Bardhe e zi
 • Paper : A4*
 • Print Speed (Black): Up to 35 ppm (Letter)
 • Print Resolution: Up to 1200 x 1200 dpi (Best), HP FastRes 1200 (Normal) Standard Connectivity: 1 Hi-Speed USB
 • Up to 50,000 pages
 • Mobile Printing Capability
 • 100 euro

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0697071783. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Super ofertë për super PC I5 GEN6

 • FUJITSU ESPRIMO D756 SFF
 • CPU : Intel Core i5 (6th Gen) 6400T / 2.2 GHz
 • RAM : 4 GB**HDD : 500 Gb
 • Njesia shoqerohet me mouse, tastiere dhe fishe ushqimi pa kosto shtese
 • 190 euro

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni manager@ccc.al. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet tabetë MICROSOFT SURFACE

 • Microsoft Surface Pro 3 1631 Model : Pro 3 1631
 • CPU : Intel(R) Core(TM) i5-4300U (4th Gen) CPU @ 1.90GHz
 • RAM: 4Gb, SSD : 128 GB
 • Intel HD Graphics 4400
 • Diagonal Size : 12-inch
 • Full HD Touchscreen Display (2160×1440)
 • 250 euro

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0697070428. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e pajisjeve elektronike këtu


Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje. Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli Sekretet e menaxhimit të kohës, ja 4 metoda për të rritur produktivitetin dhe Një karrierë në Energjinë Green? Bëhu pjesë e ndryshimit. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.