Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

FINANCIER në Tiranë

Diamond Society Shpk kërkon të punësojë financier.

Paga e kënaqshme.

Personat e interesuar të kontaktojnë 0699610033. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

EDUKATORE në Çerdhe dhe Kopësht Privat

Kërkohet edukatore:

 • Te kete te pakten 3 vite eksperience pune
 • Edukatore per grup moshen 3-4 vjeç
 • Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

Personat e interesuar të kontaktojnë 0692100802. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

LOGISTIC MANAGER në Tiranë

Profesionisti Recruitment Agency part of Çelësi Media Group po kërkon një manaxher logjistike.

 • Bachelor’s degree in supply chain management, operations, business administration or engineering
 • 5+ years of experience working in logistics or transportation operations
 • Firm grasp of supply chain, inventory, distribution, business, and management principles• Strong team player and solid knowledge of supply chain management
 • Ability to manage, coach, and provide training for direct reports• Exceptional organizational and analytical skills•

If you have the qualifications listed above, we would love to hear from you. Send your CV by specifying in the subject the job title at rekrutim@profesionisti.al. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Real estate

Shitet 3+1 e më shumë në Tiranë

Shitet 3+1, 120 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, okazion!

 • 120 M2
 • 91.900 euro
 • 5 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, ngrohje/ftohje
 • gjendja: e re
 • kati 1, ashensor

ZOGU I ZI KUPOLA | 120 M2 | 91.900 euro

Nëse je i interesuar për pronën, kontakto alban.mucodemi@remax-albani.al. Për më shumë informacion, kliko linkun e pronës.

Ambjent zyrash me Qera te Kompleksi Kika 2

Ambjenti eshte plotesisht i mobiluar ashtu sikurse ne fotot bashkangjitur njoftimit. Organizimi i mobilimit ekzistues mundeson 6 poste pune. Ne ambjent ndodhet edhe nje kuzhine e vogel e integruar ne menyre te atille qe mund te fshihet nepermjet nje paneli levizes gjate kohes qe nuk perdoret. Ngrohja-Ftohja e ambjenteve eshte e mundesuar me ajer te kondicionuar. Pa komisione Agjencie, 45 M2, 2 ambjente, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

 • Ambjenti eshte plotesisht i mobiluar
 • Organizimi i mobilimit ekzistues mundeson 6 poste pune.
 • Ne ambjent ndodhet edhe nje kuzhine e vogel e integruar ne menyre te atille qe mund te fshihet nepermjet nje paneli levizes gjate kohes qe nuk perdoret.
 • Ngrohja-Ftohja e ambjenteve eshte e mundesuar me ajer te kondicionuar.
 • Pa komisione Agjencie
 • 45 M2, 2 ambjente, kati 7, 1 banjo,
 • Gjendja: shume e mire

Rr. Tish Dahia, Kompleksi Kika 2, prane Eco Market, | 45 M2 | Kati 7 | 350 euro në muaj

Nëse je i interesuar për pronën, kontakto besa_seiti@hotmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun e pronës.

Shitet dyqan në Yzberisht

Dyqan (Pasticeri- Furre buke), 57 m² me hipoteke, kati perdhe, i mobiluar, ne gjendje pune me te gjitha paisjet si furren e pjekjes, dhomen e ardhjes se brumit, tavolina ku punohet brumi, preresen e bukes, tavat per pjekje, bombolat e gazit etj.), mund te shitet edhe bosh si ambjent per biznese te tjera, 57 M2.

 • Shitet dyqan (Pasticeri- Furre buke)
 • 57 m² me hipoteke
 • Kati perdhe, i mobiluar, ne gjendje pune me te gjitha paisjet si furren e pjekjes, dhomen e ardhjes se brumit, tavolina ku punohet brumi, preresen e bukes, tavat per pjekje, bombolat e gazit etj.)
 • Mund te shitet edhe bosh si ambjent per biznese te tjera

Rruga Engjell Mashi, prane Eco market Yzberisht | 57 M2 | 60.000 euro

Nëse je i interesuar për pronën, kontakto info@dreamalbania.al. Për më shumë informacion, kliko linkun e pronës.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

GJITHÇKA PËR SHTËPINË

Tavolinë ngrënie

Tavoline ngrenie me 6 karrige ngjyre pana. E gjeni te Shtepia e Ofertave 2, Rruga “Sulejman Delvina”, prane shkolles “Vasil Shanto.

Tavoline ngrënie| 10.000 lekë

Nëse je i interesuar, kontakto shtepiaeofertave2@gmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Kuzhinë në formë L-je

Me lavastovilje, fuure dhe pianure, lavapjate me 2 gropa + grup| Tiranë| 50.000 lekë

Nëse je i interesuar, kontakto 042210111. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Lavatriçe BEKO në gjendje shumë të mirë

Shitet lavatrice (e perdorur) | Rruga Muhamet Xhelili, Don Bosko, Tirane |  26.000 lekë

Nëse je i interesuar, kontakto mullahirexhep@gmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Auto Moto

Shitet makinë Volkswagen passat e 2008

Shitet Volkswagen passat, viti i prodhimit 2008, 6.500 euro i diskutueshem.
170.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta.

 • Volkswagen passat
 • viti i prodhimit 2008
 • 170.000 km
 • kambio manuale
 • 1.9 cc, nafte
 • ne gjendje shume te mire pune
 • dokumenta te rregullta.
 • 6.500 euro

Nëse je i interesuar për këtë makinë, kontakto 0694001075. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Shitet BMW X5

225.000 km, ngjyra: e zeze, nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4×4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel, Model 35d X drive.

 • 225.000 km
 • ngjyra e zeze
 • nafte
 • kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4×4
 • Ne vitin 2017 eshte importuar nga Kanadaja dhe eshte perdorur ne Turqi
 • Model 35d X drive
 • 8.000 euro

Nëse je i interesuar për këtë makinë, kontakto 0692850291. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Shitet Mercedes Benz CLS 320

Makinë qyteti Mercedes Benz cls 320, viti i prodhimit 2004, 6.000 euro. Ngjyra: kafe, kambio automatike, nafte, Km 180.000 KM- 200.000 KM.

 • Mercedes Benz cls 320, viti i prodhimit 2004
 • Ngjyra kafe,
 • Kambio automatike, nafte,
 • 180.000 KM- 200.000 KM
 • 6.000 euro

Nëse je i interesuar për këtë makinë, kontakto 0692850291. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje.

Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli Do të hapësh biznesin tënd? Ja 4 kurset që çdo sipërmarrës duhet të ndjekë dhe Çelësi Media Group në Janinë, ja disa nga momentet (+FOTO). Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.