Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

OPERATOR/E Gjermanisht

ZZ GROUP kërkon të punësojë. Flet gjermanisht? Punësohu si operator/e.

Bëje zgjedhjen tënde, part time ose full time.

Kërkesat e punës:
 • aftësi të mira komunikuese
 • të punosh në grup
 • seriozitet në punë
 • ambicie dhe vendosmëri

Ofrojnë:

 • Pagë shumë të mirë dhe konkuruese në treg
 • kontratë të rregullt në bazë të kodit të punës
 • mundesi trajnimi jashte shtetit
 • bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
 • trajnime me pagese te plote

Dergoni CV tuaj ne adresen e e-mailit zzgroupmail@gmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

INFERMIERE PËR PUNËSIM NË GJERMANI

CARE FOR YOUR FUTURE kërkon të punësojë. Kërkohen infermierë për punësim në Gjermani.

 • Te kene perfunduar studimet e larta ( diploma e detyrueshme) si dhe te kene eksperience pune.
 • Dokumentat ne bashki, perkthimet dhe banesat sigurohen nga kompania.
 • Ofrohen kushte te mira pune.

Personat e interesuar te dergojne CV-te e tyre ne careforyourfuture@web.de. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

ANALISTA DELLA GESTIONE DELLA FORZA LAVORO SCHEDULING & PLANNING

 • Il candidato deve possedere almeno una laurea Bachelor – Economia, Informatica, Matematica ecc;
 • Competenze richieste: Scheduling, Previsione, Pianificazione, Rapporti, Excel;-
 • Per questa posizione è richiesto almeno 1 anno di esperienza lavorativa nel settore nel ruolo o ruoli simili
 • Competenze richieste:- Flessibilità nella gestione dei propri turni- Teamwork- Ottima capacità di analisi- Buona capacità di comunicazione e relazione- Ottimo orientamento al risultato- Ottima conoscenza di Excel, Outlook

Per applicare inviare CV e lettera di presentazione al indirizzo mail recruitingtirana@comdatagroup.com con oggetto Analista pianificazione. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Real estate

2+1 me qera në Tiranë

Jepet me qera 2 +1 e kompletuar , me mundesi per nje vend parkimi.

Rruga ” Artan Lenja ” nr 66, afer kompleksit Magnet  | 105 M2 | 350 euro

Kontakto cengu.nita@yahoo.com. Për më shumë informacion, kliko linkun te prona.

Shitet apartament 1+1 në Astir

Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar me kondicioner,kuzhine, dhome gjumi, parket ka hipotek, 68 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me hipoteke.

 • 1+1 totalisht i mobiluar me kondicioner, kuzhine, dhome gjumi, parket
 • 3 ambjente
 • Kati 8
 • 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon
 • Me hipoteke.

Astiri, Pallati EJA Studio |68 M2 | Kati 8 | 750,00 euro/m²

Kontakto 0682067700. Për më shumë informacion, kliko linkun te prona.

Shitet apartament 1+1/2+1 në plazh Durrës

Shes apartamentin 1+1 i pershtatshem dhe per 2+1. Kati 4 i pademtuar nga termeti., 70 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire, Apartamenti eshte me hipoteke 1+1 dhe eshte pershtatur ne 2+1

 • 1+1 i pershtatshem dhe per 2+1
 • Kati 4 (i pademtuar nga termeti)
 • 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi
 • Vendparkim dhe kopesht
 • I mobiluar
 • Me hipoteke

Lagjia 13 , plazh, Hotel Adriatik | 70 M2 | 29.000 euro

Kontakto loripeqini88@gmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun te prona.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

GJITHÇKA PËR SHTËPINË

Kënd italian VIP SALOTI

Shitet KEND ME PERMASA 300 me 220, Tiranë | 500 euro

Kontakto eris.poshi1987@gmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Super Dollap

Shitet për arsye transferimi. Në gjendje shumë të mirë.

260cm x 200cm | Tiranë| 20.000 lekë

Kontakto 0692345398. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

2 Krevatë tek me dyshekë 

Nje krevat marinar me mobilje | Tirane | 50.000 lekë

Kontakto tila.prrenjasi01@gmail.com. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Pajisje & aksesorë informatikë – elektronikë

Bojëra printeri TONERA KATUN

CCC eshte distributore e TONERA KATUN. Toner Ricoh MP C305:

Black: 12.000 kopje Cmimi i black: 3.500 lekë të reja

Color: 4.000 kopje  Cmimi i color: 4.700 lekë të reja

Rr. Gjergji Legjisi (Ish magazinat e (NUB) Laprake

Kontakto manager@ccc.al. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Laptop i ri për Gaming

Lenovo Legion Y540

 • Modeli: Y540-15IRH-PG0
 • CPU: Intel Core i7 (9th Gen) 9750H / 2.6 GHz
 • Size: 15.6 inch*RAM : 8 GB DDR4*SSD : 256 GB*GPU : NVIDIA® GeForce® GTX 1650,

Laptop i ri gaming | Lenovo Legion Y540 | 1.050 euro

Kontakto manager@ccc.al. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Celular IPHONE X

IPhone X, Prodhuar – Nentor 2017, Ekrani – 5.8 inch Memorie – 3/64GB ,3/256GB Kamera kryesore – 12/12 MP Kamera selfie – 7 MP Bateria – 2716 mAh Karikues Origjinal Gomine mbrojtese Xham mbrojtes

 • Prodhuar – Nentor 2017
 • Ekrani – 5.8 inch
 • Memorie – 3/64GB ,3/256GB
 • Kamera kryesore – 12/12 MP
 • Kamera selfie – 7 MP
 • Bateria – 2716 mAh
 • Karikues Origjinal
 • Gomine dhe xham mbrojtes

Kontakto jadi.budo@bss.com.al. Për më shumë informacion, kliko linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e pajisjeve elektronike këtu

Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje.

Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli Rëndësia e SEO: Optimizimi SEO & Teknikat më të përdorura dhe Sekretet e menaxhimit të kohës, ja 4 metoda për të rritur produktivitetin. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.