Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, makina në shitje dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

STAF RESTORANTI

Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës.

Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjen e ushqimit.

Kërkesat:

 • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit
 • Të jeni të motivuar të punoni ne grup
 • Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël
 • Eksperiencë në këtë lloj industrie është e preferueshme

Ofrojmë kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në jave dhe mundësi zhvillimi në karrierë.

FARMACISTE DREJTUESE TEKNIKE

Farmaci Amos për filialin e saj në Kamez dhe Laprakë kërkon të punësojë.

 • Ofrohet pagesë ekstra për transportin vajtje – ardhje
 • Puna vetëm turni I, orari 08.00-16.00
 • E diela pushim

OFFICE MANAGER

BETA REAL ESTATE NE FUNKSION TE RRITJES SE METEJSHME TE AGJENSISE, KERKON NJE OFFICE MANAGER , I/E CILI DO TE MERRET ME MANAXHIMIN E RRJETIT TE AGJENTEVE TE AGJENSISE HOMELAND QE GJENDET MU NE ZEMER TE TIRANES. Detyrat:
 • Menaxhimi i agjensise me pergjegjesi per arritjen e objektivave dhe te menaxhimit te personelit.
 • Aquisition dhe supervizionim te pasurive te patundshme dhe te klienteve.
 • Trajnimi i punonjesve.
 • Zhvillimi i nje plani marketing.
 • Studim dhe analize tregu.
 • Projektim dhe realizim i projekteve te ndryshme per klientet.
Çfarë ofrohet
Pagë fikse interesante në bazë të eksperiencës së kandidatit
Benefite të ndryshme
Mundësi karriere

Përqindje mbi shitjet

Real estate

2+1 me qera 

Jepet me qera 2+1, shtesë kati i vitit 2005, 94 M2, kati 6, gjendja: e rikonstruktuar, totalisht e mobiluar, me kushte bashkëkohore, me diell.

Në kryqëzim të Rr. Myslym Shyri, me Rr. Muhamet Gjollesha | 94 M2 | 33.000 lekë

Dupleks në Tiranë

Jepet me qera dupleks 3+1, 2 banjo, 2 ballkone, kati VII, bosh, me kondicioner.

RR.KAVAJES, pallati i Raiffeisen Bank | 151 M2 | 600 euro

Restorant me qera

Jepet me qera restorant, (i kompletuar vetëm kuzhina), sipërfaqe e brendshme 80 M2, me ambient të jashtëm 55m², magazinë (bodrum) 18m². I përshtatshëm për cdo lloj biznesi.

KRYQEZIMI I VARRI BAMIT, rruga Xhanfize Keko  | 80 M2 | 950 euro

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

GJITHÇKA PËR SHTËPINË

Tavolinë ngrënie me gjashtë karrige

Tavolinë ngrënie me gjashtë karrige në gjendje të shkelqyer, Tiranë | 10.000 Lekë

Celular: 0676358863/Email: merigjonibmw@gmail.com

Kondicioner 18-SH Vaillant

Shitet për arsye mospërdorimi. I përdorur vetëm pak ditë, në gjendje shumë të mirë.

Shitet me gjysmën e çmimit të blerë | Tiranë, Linzë | 70.000 lekë

Celular: 0684131781/Email: xhaferrduka@gmail.com

Raft etazher

Raft etazher, me konstrukt metalik dhe kashtë, në gjendje shumë të mirë | 3.000 lekë

Shih njoftimet për gjithçka për shtëpinë këtu

Auto Moto

Makinë Qyteti

MERCEDEZ BENZ A CLASS | Viti i prodhimit 2002| 2.500 euro

 • Kambio automatike
 • 1.7 cc, naftë
 • Xhama dhe dritare elektrike
 • Dokumenta të rregullta deri në Nëntor 2020

Kamion në shitje

Kamion MAN 19464 | Viti i prodhimit 2000 | 8.900 Euro i diskutueshëm

4×2, 9 Ton, në gjendje shumë të mire pune, ka punuar vetëm me Italinë.

Këmbim makinash

Blej makina të përdorura të cdo lloji për skrap dhe për pjesë këmbimi, si dhe blejmë cdo lloj makine me dokumenta të rregullta me cmime të arsyeshme, bëjmë edhe këmbime.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje.

Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli Destinacione Turistike që Duhet të Vizitosh në Shqipëri 2020 dhe Sekretet e menaxhimit të kohës, ja 4 metoda për të rritur produktivitetin. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.