Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Prej 10 javësh, përzgjedhim dhe dërgojmë përmbledhjen javore Çelësi të punëve, real estate, pajisjeve elektronike, mobiljeve e kohës së lirë. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

Përfaqësues Mjekësor

FARMA NET ALBANIA kerkon te punesoje per rrjetin e farmacive.

 • Te njohe gjuhen angleze dhe preferohet te kete patente per leje drejtim mjeti
 • Me eksperience pune
 • Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme

Personat e interesuar për pozicionin të dërgojnë CV e tyre tek info@farma-net.com. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Arkitekt

Kompania Zbogo kërkon të punësojë arkitekt/e.

 • Arkitekt per zbatim Projekti ne Ndertim ne Tirane
 • Te kete njohuri ne fushen e zbatimit te projektit te ndertimeve civile
 • Pune vetem me kohe te plote

Personat e interesuar për pozicionin të dërgojnë CV e tyre te construction_zbogo@yahoo.com. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Inxhinier ndërtimi

Ana – Konstruksion shpk kërkon të punësojë Inxhinier ndërtimi me eksperience pune minimumi 3 vjet.

Personat e interesuar për pozicionin të telefonojnë 0684014878. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu

Real estate

Shitet Apartament 1+1

Shitet Super Apartament 1+1, 69 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Me hipoteke, Orientim Perendim. Per ta vizituar na kontaktoni.

Tiranë, KTHESA E KAMZES, pallati i verdhe | 69 M2  |  42000 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0697018698. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Jepet me qera 2+1 te Selvia

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 90 m², kati i 7 me ashensore, i pa banuar me pare, panele diellor per ujin e ngrohte, 2 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.

Selvia, prane Pazarit te Ri, Selvia, prane Pazarit te Ri 90 M2 | 450 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni +355696062112. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Jepet me qera apartament 2+1+2 në Don Bosko 

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Don Bosco te kompleksi Fiori di Bosco. Orientimi lindje. Organizimi: dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dy tualete (njeri ne dhomen e gjumit), depo garderobe ne dhomen e gjumit, ballkon. Shtruar me parket. Jepet bosh vetem me kontrabufe. (Me furre dhe pianure), 93 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re.

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di bosko 93 M2 | 300 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni senato.bakillari@yahoo.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

Auto Moto

Shitet BMW SERIA 7 INDIVIDUALE

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

 • 6400 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0674070781. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet Audi A4 i 2003

 • 215.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike,
 • Audi A4 1.9 nafte viti 2003 ne gjendje shume te mire.
 • Serviset e sapo bera dhe gomat te katra te reja bashke me rezerven
 • Makina harxhon 4.5lit per 100km
 • Letrat te sapo bera
 • Shitet per arsye mos perdorimi
 • 2900 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0697521139. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet motorr cruiser HONDA VARADERO 1000V XL

67.000 km, 1.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: gri, Motorrin e kam sjelle nga Greqia dhe nuk eshte perdorur fare ne Shqiperi. I pa zhdoganuar, ka dokumentet e blerjes dhe te çrregjistrimit nga ministria e transportit te Greqise. 2500 euro.

Nëse jeni të interesuar për këtë motorr, kontaktoni 0685843974. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Shitje biznesi

Shitet pastrim kimik i kompletuar

Gjendja: shume e mire, Shitet biznes i ngritur pastrim kimik. Biznesi ka te gjithe makinerite nga brandet me te njohura per te ushtruar nie aktivitet produktiv dhe fitimprures, ne Tirane, te pallati me shigjeta, 16.000 euro.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni ermirgj@hotmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet punishte druri

Gjendja: shume e mire, kombinat me 5 procese, gonjaster 3.2m, 2 disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator per lyerje, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, ne Fier, 1.550.000 lekë.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0692392568. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet biznesi klinikë dentare me super çmim

Ne gjendje pune prej 9 vitesh, me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. Permban: poltron, autoklav, rotator, radiografi, amalgamator, baze materiale dhe mobilim., Ambjenti me qera , ne rruge kryesore. Adresa: Bathore- Kamez, rruga Demokracia. Mundesi shitje dhe vetem paisje me cmim 10.000Euro, cmimi i biznesit 15.000 euro.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0673754740. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih njoftimet për biznese këtu


Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje. Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli 6 arsye pse duhet të marrësh Kartën Extra dhe Rast studimi: Apple, Brand Awareness & si t’i aplikoni këto mësime në biznesin tuaj. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.