Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

SALES CONSULTANT

Profesionisti Recruitment Agency on behalf of our Client BlueMagic Group,which is a global Company also operating in Albania is looking for potential candidates for the position of Sales Consultant.

 • Are you an energetic, goal-driven person with excellent communication skills?
 • Do you also have some experience in sales or customer service?
 • Are you passionate about building long-term relationships with clients?

We offer:

 • A very competitive salary, accompanied by the highest commissions and performance-based bonuses on the market
 • International experience and expertise, interactions with clients across the globe
 • Rapid growth within the company

and so many more benefits!

Personat e interesuar të dërgojnë CV te rekrutim@profesionisti.al. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Punëtore rrobaqepësie

Kompania LSH Albania kërkon të punësojë punëtore rrobaqepësie.

 • Me eksperience pune per syzator, lineare, prestar/e dhe pastrimin e fijeve
 • Kerkohen punetor/e te rregullt. Ambjent dhe kushtet e punes shume te mira
 • Pagesa me e mire ne treg

Personat e interesuar të kontaktojnë 0688525440. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Përgjegjës/administrator për lavazh – parkim 

 • Te dije te ngase makinen.
 • Mosha 50 – 55 vjec
 • Ofrohet pagese e kenaqshme

Personat e interesuar të kontaktojnë 0699982973. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu

Real estate

Jepet dyqan me qera te Rr. “Elbasanit”

Jepet me qera dyqan, 46 M2, kati 1, 1 banjo, nderti i ri. I pershtatshem per zyra, klinike, etj.

Tiranë, Rr. “Elbasanit”, perballe 7 Xhuxhave, tek mulliri vjeter | 46 M2  |  400 euro

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0692706977. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Jepet me qera 2+1

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 80 M2, i mobiluar, vetem per vajza.

Rr.”Budi”, perballe supermarket Julandi 80 M2 | 30.000 leke

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0672242444. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shitet apartamenti 2+1

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 89m2 ne katin e 4 banim te nje pallati te ri, 89 M2, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Disponon certifikat pronesie, pa ashensor.

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di bosko | 89 M2 | 67.640 euro i padiskutueshem

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni senato.bakillari@yahoo.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

Auto Moto

Shitet Fiat Dukat

 • 140.000 km, nafte, ngjyra: e bardhe

 • Dokumenta te rregullta

 • I larte dhe I mbyllur

 • Ne gjendje te mire pune

 • Motorr 2.85

 • I pa punuar ne Shqiperi

 • 3000 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0686734247. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet Toyota RAV 4

Toyota rav 4, viti i prodhimit 2003, ne gjendje te mire, 200 nafte, 3500 euro.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0682191280. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet BENZ 270 CDI

Shitet Mercedes Benz 270 cdi, viti i prodhimit 2002, 150.000 km, nafte, ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike, 2500 euro i diskutueshem.

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0695666636. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Koha e lirë

Shitet orë muri amerikane LANDMARC

Shitet ore muri amerikane, landmarc, me certifikate shitje 1985. Ne gjendje pune, e paster, pa gervishtje, 3000 euro.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0694210852. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet organo

Marka roland, modeli e14,, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.”Sami Frasheri”, 50m mbi shkollen “P.Nini.Luarasi”, gjendja: shume e mire, 12000 leke.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni shtepiaofertave@gmail.com. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet piano 

Piano antike 100 vjecare, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.”Sami Frasheri”, 50m mbi shkollen “P.Nini.Luarasi”, gjendja: e mire, 100.000 leke.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 042239303. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih njoftimet për gjithçka për shtëpinë këtu


Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje. Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli Kurse kohë dhe rrit produktivitetin me nismën më të re të Çelësi Media Group dhe Si të kuptosh dhe të fillosh të zbatosh parimet e optimizimit të brand brenda 10 minutash? Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.