Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, makinave dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

FARMACIST/E

FARMATECH Shpk kërkon të punësojë. Me Provim Shteti. Ofrohet pagesë e kënaqshme. Pozicione të lira në farmaci me orar të plotë dhe turne të alternuara. Kontratë e rregullt pune sipas kodit në fuqi.

AGJENT SHITJESH

Nga La Puglia Tirana. Të ketë eksperiencë pune në shitje. Njohës i gjuhës: Anglisht/Italisht. Të jete i pajisur me patentë. Të ketë mjet transporti personal. Karburanti i përfshirë nga kompania. Paga: 30.000 lekë plus 2% e shumës në çdo shitje. 

KAMARIER NË JUG

Shijo verën në Qeparo dhe fito para. Hotel Valta Qeparo Himarë kërkon të punësojë.

MENAXHER KLIENTËSH

Jeni duke kërkuar punë më të mirë dhe mundësi për të fituar më shumë? A është shitja dhe ndërtimi i marrëdhënieve të forta me Klientët pika juaj më e fortë?

 • 3+ vjet eksperiencë pune në shitje dhe menaxhim Klientësh
 • Diplomë universitare. Preferohet dega komunikim dhe marketing.
 • Aftesi shume te mira komunikuese.
 • Aftesi shume te mira në shitje.
 • I orientuar drejt arritjes së rezultateve.
 • Të punojë me integritet, përkushtim dhe motivim në interesin më të mirë të Kompanise

 

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu 

Real estate

1+1

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, 1 vend parkimi për makinë. Preferohen familjarë.

RR. “KOL KAMZI”, në krah të pallatit të Brikadave | 60 M2 | 20.000 Lekë

2+1

Jepet me qera 2+1, 100 m, kati 3, i mobiluar, shumë i përshtatshem dhe për biznes si: zyra, laboratorë, klinikë dentare, etj.

SHESHI WILLSON, pranë LSI | 250 euro

Ambjent biznesi

Jepet me qera ambient, 40 M2, i rregulluar. I përshtatshëm për rrobaqepesi, parukeri, etj.

RR. “ALI DEMI”, PËRBALLË FUSHËS SË SPORTIT, NË RRUGE KRYESORE, ngjitur me Piceri Hallall | 40 M2 | 20.000 Lekë

 

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

GJITHÇKA PËR SHTËPINË

Dollap i punuar me porosi

Gjendja: Shumë e mirë | Tiranë | 17.000 Lekë

Karrocë për fëmijë

Karrocë për fëmijë SWEET YEARS TRIO SET UNI SEX (PËR DJEM & VAJZA), Durrës | 270 Euro

Me te gjithë aksesorët, ardhur nga Italia. Në gjendje shumë të mirë, përdorur 1 muaj

FURRË BEKO
Me korent, Gjendja: Shumë e mirë | Tiranë | 7.000 Lekë

Shih njoftimet për gjithçka për shtëpinë këtu

AUTO-MOTO

AUDI A4

196.000 km, kambio: automatike, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, dokumenta te paguara nentor 2020

 • Auto-moto, Ne shitje, Portobagazh
 • Audi a4, viti i prodhimit 2004, 3.000 euro i diskutueshem
 • 196.000 km, kambio: automatike, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri
 • Dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike

MERCEDEZ BENZ 203

150.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta, targa tirane, shitet

 • Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
 • Mercedez benz 203, viti i prodhimit 2002, 2.300 euro
 • 150.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, ngjyra: blu e erret
 • Me dokumenta te rregullta, targa tirane

PEUGEOT 206

150.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, me letra te paguara deri ne janar 2021 goma te reja

 • Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
 • Peugeot 206, viti i prodhimit 2008, 2.200 euro i diskutueshem
 • 150.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri
 • Dritare elektrike, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje.

Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli iPhone 4 jote ka ende shpresë! Ja si të reklamosh e shesësh produktet elektronike dhe Kur punëdhënësit vërejnë këto 10 gabime, nuk të punësojnë! Ja si ti evitosh.Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.