Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Prej 10 javësh, përzgjedhim dhe dërgojmë përmbledhjen javore Çelësi të punëve, real estate, pajisjeve elektronike, mobiljeve e kohës së lirë. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd.

Punësohu

Agjent Imobiliarë

Imobiliare Prime Agency kërkon agjent imobiliar (mbi 25 vjec), paga shume e kenaqshme.
 • Te jete ambicioz, aftesi te mira komunikimi, organizimi ne grup, per te dhene kontribut ne tregun e pasurive te paluajtshme.
 • Arsimi i larte dhe njohja e gjuhes angleze perbejne avantazh.
 • Njohuri te qytetit te Tiranes dhe zonave kryesore urbane.

Personat e interesuar për pozicionin të dërgojnë CV e tyre tek info@imobiliareprime.com. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Agjentë RETENTION FOREX

Ruan dhe forcon marrëdheniet me Klientët potencial të rrjetit, duke synuar rritjen e portofolit te investimeve. Paketë shumë tërheqëse e shpërblimit, përfshirë bonuse, bazuar në performancën individuale;

 • Rrjedhshmëri në gjuhën Angleze dhe Italiane
 • Eksperience minimalisht 6 muaj si agjent Retention në industrinë ForeX;
 • Shkathtësi në komunikimin e folur dhe te shkruar;
 • Njohuri themelore të analizës teknike për tregjet financiare
 • Aftësi të mira kompjuterike

Personat e interesuar për pozicionin të dërgojnë CV e tyre te rekrutim@profesionisti.al. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Menaxher shitjesh WinePlus (Distributor Vere)

WinePlus kerkon te punesoje Menaxher shitjesh, dhe shperndarje si edhe Freelancer per qytetet e Tiranes dhe te Shkodres. Te jene te komunikueshem dhe te shkathet. Te disponojne patente makine.

 • Ofrohet pagese e kenaqshme + %
 • Kushte shume te mira pune

Personat e interesuar për pozicionin të kontaktojnë  kodhelir@yahoo.com. Për më shumë informacion, kliko linkun mbi emrin e pozicionit.

Shih të gjitha njoftimet e punës këtu

Real estate

Jepet me qera objekt biznesi

Objekti pozicionohet në Vaqarr, në katin e II, është open-space, dhe po vendoset ashensori industrial. Objekti do të investohet me të gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike dhe është veçanërisht i përshtatshëm për aktivitet fasonerie, por edhe për një mori aktivitetesh të tjera., 1.150 M2, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, vendparkim, depo, oborr, Objekti ruhet me roje 24/7 dhe shërbimi i sigurisë përfshihet në çmim. 1.150 euro/muaj

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni +355696405682. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shitet 1+1 te Komuna e Parisit

Shitet 1+1, (sip. e brendshme 65m²), Lehtesisht i adoptueshem ne 2+1, i organizuar ne korridor, kuzhine me aneks, dhome gjumi, tualet, ballkon, me forma shume te rregullta, 74 M2, kati 6, totali i kateve 9, ashensor, Shitet i mobiluar ose jo, me punime cilesore, me hipoteke. Te mos telefonojne agjensi! 79000 euro Cmimi i pa mobiluar.

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0692239139. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shitet shtepi dy kate, siperfaqe totale 248.5 m2

Shitet shtepi dy kate. Kati pare 130.5 m”. Siperfaqe totale e dy kateve 248.5 m” ndertim. Ka Mundesi papafingoje., 190 M2, Dokumenta te rregullta hipotekore. Ka mundesi zhvillimi. 21 dhjetori, Pas shkolles Sabahudin Gabrani, 190 M2, 475.000 euro.

Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0684318095. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës.

Shih të gjitha njoftimet e pronave të patundshme këtu

Auto Moto

Shitet Fiat Croma

Automatike, xhama elektrik, me sensor, me dokuneta te rregullta., viti 2006, nafte, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, ngjyra blu e erret, nafte.

 • 4500 euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0683577796. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet Mercedez Benz C Class, 2014

 • 290.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, ngjyra: gold, me dokumenta te rregullta, shitet
 • 14.000  euro

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0682082151. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet VOLKSWAGEN WG PASSAT CC 2008

22.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, disqe alumini, sensor parkimi, mbyllje elektrike, WG Passat cc 2008 . Ne gjendje shume te mire. 7000 euro.

Nëse jeni të interesuar për këtë makinë, kontaktoni 0693601710. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih të gjitha njoftimet e makinave këtu

Shitje biznesi

Shitet biznes mensë

Gjendja: e mire, Shitet veprimtari biznesi mense Bl. ”Gjergj Fishta” Prane Gjykates se Rrethit TiraneSip 80m². Cmimi i ambientit me qira 300 mije leke. Cmimi shitjes i veprimtarise 8500€, Bl. Gjergj Fishta, afer gjykates se rrethit Tirane.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0698444447. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shitet biznes ARIS KONFETAS

Biznes i ngritur qe ne 2005, me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, shiten edhe vetem paisjet dhe materialet. Fjongo, lule, dhe aksesore te ndryshem dasmash, Unaza e re tek Astiri. Te interesuarit per me shume informacion te kontaktojne ne numrin e telefonit 0697698699.

Shitet Bar Kafe Animus te Piaca

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne verande., Qeraja e ambientit mujore 1800 $, shitet 60000 euro.

Nëse jeni të interesuar, kontaktoni 0692057484. Për më shumë informacion, klikoni linkun e njoftimit.

Shih njoftimet për biznese këtu


Shpresojmë që të keni gjetur oferta interesante në këtë përmbledhje. Nëse ju pëlqeu kjo përmbledhje, mund t’ju pëlqejë artikulli JA CILËT JANË 3 ASPEKTET KRYESORE TË MARKETINGUT PËR KOMPANITË E SUKSESSHME
dhe Psikologë, psikoterapistë dhe profesionistë të shëndetit mendor në Tiranë- YPA Sugjeron
. Mundeni gjithashtu të na ndiqni në Facebook dhe Instagram.