E keni parë rubrikën e re të Çelësit? Me qindra njoftime të publikuara çdo ditë, përzgjedhim më interesantet për ju.

Ju sjellim 5 shtëpitë e javës me sipërfaqen më të vogël në këtë 12 Tetor. Për minimalistët, kuriozët dhe atyre që i duhen shtëpi të vogla,  ja 5 shtëpitë më të vogla te Çelësi.

Shtëpi 39 M2 te Rruga Fortuzi

Shtëpi 39 M2 te Rruga Fortuzi

Shitet Garzoniere ne pallat te Ri, kati 4 banim me ashensor, sip. 39 m2 me Hipoteke dhe 20 m2 verande, ka nje dhome te madhe per fjetje, gatim ngrenie, koridor, tualet, e mobiluar., 39 M2. Rruga Fortuzi, 57.000 euro.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

Garsionere 38 M2 te Ish Ambasada Jugosllave

Garsionere 38 M2 te Ish Ambasada Jugosllave

Shitet garzoniere . Sip, 38 M2, kati 4 pallat i ri me hipoteke. Aktualisht i dhene me qira 25000muaj. Super okazion Ne rrugen e Durrsit, tek ish amabasada jugosllave, 38 M2, 45.000 euro.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

Garsionere 37 M2 buzë rrugës Muhamet GjolleshaGarsionere 37 M2 buzë rrugës Muhamet Gjollesha

Shitet garzoniere me siperfaqe, 37 M2, kati 5 i fundit. Pallat ekzistues me hipoteke. Pjeserisht e restauruar. Buze rruges Muhamet Gjollesha, ngjitur me Neranxin, 37 M2, 38.000 euro.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

Garsionere 33 M2 te Porcelani

Garsionere 33 M2 te Porcelani

Porcelan, shitet Garsionere, 33 m2 me Hipoteke, e mobiluar, kati dyte, pallat i ri pa ashensor. Garsionerja organizohet ne ambjent ndenje dhe gatimi, tualeti. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi me diell., 33 M2, 1 banjo. 3.300.000 leke.
Për më shumë informacion, klikoni këtu.

Shtëpi 32 M2 me punime shumë cilësore

Shtëpi 32 M2 me punime shumë cilësore

Garzoniere me siperfaqe, 32 M2, Kati 10 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. I kompletuar totlaisht me cdo gje te re. Punime shume cilesore. Tek Komuna e Parisit, shitet, 32 M2, 37.000 euro. Për më shumë informacion, klikoni këtu.