Do i blije 5 makinat më të shtrenjta këtë javë? Shih listën më poshtë dhe na thuaj në koment cilës i ke vënë syrin.

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT viti i prodhimit 2015 | 39.000 Euro

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT viti i prodhimit 2015 | 39.000 Euro

109.999 km, kambio: automatike, nafte, shitet makine.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

BMW X5 viti i prodhimit 2012 | 18.500

BMW X5 viti i prodhimit 2012 | 18.500

Kambio: automatike, ngjyra: e gjelber, Motorr 2.5 me 6 pistona, perfekt per impjant gazi i konvertueshem me 100% gaz.nterior lekure- Sedile me levizje elektrie- Disqe 17 Sport Pakete- Baxho xhami- Perde te pasme me buton- Radio me CD, Karikator, AUX, Lidhje me telefonin- Timon sport multifunksional- Pilot automatik- Fenere kristal- Gjendja e makinës është e shkëlqyer. Për më shumë informacion, klikoni këtu.

AUDI A6 viti i prodhimit 2012 | 18.500 Euro

AUDI A6 viti i prodhimit 2012 | 18.500 Euro

Nafte, Makina eshte full Option. nuk i mungon asgje. Kilometrat origjinale. Kamio super4 Goma te reja Bridgestone.(+ 4 goma dimri rezerve)Vaj dhe filtra te sapo nderruara.Dokumentat te bera deri ne gusht 2021.Xhama te erreta me certifikate deri ne Korrik 2023.Makina eshte blere ne koncesionarin e Audit ne Keln (Gjermani).

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

MERCEDEZ BENZ GLE 350 viti i prodhimit 2019 | 88.660 Euro

MERCEDEZ BENZ GLE 350 viti i prodhimit 2019 | 88.660 Euro

Kambio: automatike, 272 cc, nafte, gjendja: e re, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze metalizato, sistem kunder bllokimit te gomave (abs)regullim shpejtesie ne disheze (dsr)levizja e timonit e adaptueshme sipas shpejtesisecruise control w. speedtronic etj, varianti d 4Matic – 0955411271.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

MERCEDEZ BENZ E 220 viti i prodhimit 2020 | 81.040 Euro

MERCEDEZ BENZ E 220 viti i prodhimit 2020 | 81.040 Euro

240.000 km, kambio: automatike, nafte, full Panoramike. Sherbimet te sapo kryera total.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

 

Shih të gjitha makinat më të kërkuara këtu