Author: Gazeta Çelësi

E Vogël, e Vogël, po Punën e Bën të Madhe- Top 5 Shtëpitë më të Vogla

E keni parë rubrikën e re të Çelësit? Me qindra njoftime të publikuara çdo ditë, përzgjedhim më interesantet për ju. Ju sjellim 5 shtëpitë e javës me sipërfaqen më të vogël. Për minimalistët dhe kuriozët, ja 5 shtëpitë më të vogla të publikuara te Çelësi. Shtëpi 24M2 Garsoniere, 24 M2, kati 1, i mobiluar, shtepi private. Rr. “Niko Avrami”, jepet me qera, 24 M2, 11.000 leke. Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0699374811. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës. Shtëpi 20M2 te Qyteti Studenti Jepet me qera garsioniere, 20 M2, i mobiluar. KOMPLEKSI ANA, QYTET STUDENTI,...

Read More

Lart e më Lart: Ja 5 Pozicionet më të Larta të Punës Këtë Javë

“Punë, punë, natë e ditë, që të shohim pakëz dritë” Për Naim Frashërin e për gjithsecilin prej nesh, puna përfaqëson një aspekt të rëndësishëm të jetës sonë. Për karrieristët, ja 5 pozicionet e punës më të larta të javës. Pozicione pune të larta HR Manager Sales Team Leader Dermatolog Përfaqësues Mjekësor Arkitekt/e. HR Manager G&H dialog kerkon te punesoje HR specialist (Burimet Njerezore), te: mirembaje dhe te perditesoje kontratat e punetoreve kerkoje talente te reja per te rekrutuar ne menyre proaktive permbushe afatat e rekrutimit per projekte te ndryshme pergatise reporte per mbledhje me bordin e drejtuesve asistoje ne...

Read More

Përmbledhja javore Çelësi: Distributor Vere Freelance, 1+1 te Komuna e Parisit, Shitet Bar Kafe, e të tjera

Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Prej 10 javësh, përzgjedhim dhe dërgojmë përmbledhjen javore Çelësi të punëve, real estate, pajisjeve elektronike, mobiljeve e kohës së lirë. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. Punësohu Agjent Imobiliarë Imobiliare Prime Agency kërkon agjent imobiliar (mbi 25 vjec), paga shume e kenaqshme. Te jete ambicioz, aftesi te mira komunikimi, organizimi ne grup, per te dhene kontribut ne tregun e pasurive te paluajtshme. Arsimi i larte dhe njohja e...

Read More

Përmbledhja javore Çelësi: Jepet me Qera 2+1 te Selvia, Pozicion Inxhinier Ndërtimi, Shitet Biznesi, e të tjera

Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Prej 10 javësh, përzgjedhim dhe dërgojmë përmbledhjen javore Çelësi të punëve, real estate, pajisjeve elektronike, mobiljeve e kohës së lirë. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. Punësohu Përfaqësues Mjekësor FARMA NET ALBANIA kerkon te punesoje per rrjetin e farmacive. Te njohe gjuhen angleze dhe preferohet te kete patente per leje drejtim mjeti Me eksperience pune Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme Personat e interesuar për...

Read More

Përmbledhja javore Çelësi: Piano 100-vjeçare, Pozicion Sales Consultant, Dyqan me Qera te Rr.”Elbasanit”, e të tjera

Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, pajisje elektronike dhe mobiljeve për shtëpi. 3 njoftime për secilën kategori. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. Punësohu SALES CONSULTANT Profesionisti Recruitment Agency on behalf of our Client BlueMagic Group,which is a global Company also operating in Albania is looking for potential candidates for the position of Sales Consultant. Are you an energetic, goal-driven person with excellent communication skills? Do you also have some experience in sales or customer service?...

Read More