E keni parë rubrikën e re të Çelësit? Me qindra njoftime të publikuara çdo ditë, përzgjedhim më interesantet për ju.

Më parë publikuam 5 shtëpitë më të vogla, më të mëdhatë dhe pozicionet më të larta. Tani, le të flasim për makinat më të kërkuara të javës.

HONDA JAZZ viti i prodhimit 2007 | 3.600 Euro

makinat më të kërkuara honda jazz

Kambio: automatike, 1.400 cc, benzine, makina sapo ka ardh nga Gjermania me dogane te paguar.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

MERCEDEZ BENZ C230 AMG SPORT PACKAGE viti i prodhimit 2005 | 5.500 Euro

makinat më të kërkuara benz amg

Kambio: automatike, ngjyra: e gjelber, Motorr 2.5 me 6 pistona, perfekt per impjant gazi i konvertueshem me 100% gaz.nterior lekure- Sedile me levizje elektrie- Disqe 17 Sport Pakete- Baxho xhami- Perde te pasme me buton- Radio me CD, Karikator, AUX, Lidhje me telefonin- Timon sport multifunksional- Pilot automatik- Fenere kristal- Gjendja e makinës është e shkëlqyer. Për më shumë informacion, klikoni këtu.

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE viti i prodhimit 2009 | 5.900 Euro

makinat më të kërkuara passat

Kambio: automatike, nafte, Makina disponon sensore parkimi, xhama te zinj, start/stop, sedilje elektrike dhe ngrohje+ fryrje, klima bizonale, komanda ne timon, limitator shpejtesie, kompjuter bordi, cd mp3 aux, sensore shiu dhe dritash.Ne gjendje perfekte motorike xhenerike dhe estetike.Dogana e paguar! Për më shumë informacion, klikoni këtu.

MERCEDEZ BENZ E250 W212 viti i prodhimit 2012 | 7.500 Euro

makinat më të kërkuara benz 250

Kambio: automatike, nafte, Makina eshte ne gjendje perfekte, me kilometra 100% te sakta, sapo ka ardhur nga Zvicra. Makina eshte pa dogane. Nuk ka nevoje per asnje investim. 0 Defekte. Super mjet.
Për më shumë informacion, klikoni këtu.

BMW X3 viti i prodhimit 2009 | 9.000 Euro

makinat më të kërkuara bmw x3

240.000 km, kambio: automatike, nafte, full Panoramike. Sherbimet te sapo kryera total.

Për më shumë informacion, klikoni këtu.

 

Shih të gjitha makinat më të kërkuara këtu